Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
Košík
Porovnanie
0
Obľúbené
Prečo práve produkty SONAX?
   04.Nov.2022
Prečo práve produkty SONAX?

Jednoduché použitie a skvelý čistiaci, ochranný a ošetrujúci výkon. To je SONAX. Neustále pracujeme na inováciách aby sme vám prinášali stále lepšie produkty v oblasti starostlivosti o auto. O to viac nás teší, keď našu prácu ocenia aj naši zákazníci. Prvotriedne ocenenia v čitateľských anketách a najvyššie známky kvality od popredných automobilových magazínov hovoria za všetko. Ďakujeme naším zákazníkom! Bez vás by nič z toho nebolo možné!

Značka storočia

Logo Marke des Jahrhunderts

SONAX je opäť „značkou storočia“ v oblasti starostlivosti o auto. To, čo začalo ako jednorazová akcia, sa postupne stalo exkluzívnym ocenením: Každé tri roky oceňuje “German Standards – Brands of the Century” tie značky, ktoré sú silne ukotvené v povedomí spoločnosti a patria do prvej triedy nemeckých značiek. Transparentný výberový proces a obmedzenie ocenení udelených jednej značke v kategórii produktov zaisťujú exkluzivitu.

Najlepšia značka v roku 2022 v "Auto motor und sport"

Logo Najlepšia značka automobilových motorov a športu

 SONAX je už po 17. krát za sebou najlepšou značkou roku 2022 v hlasovaní čitateľov časopisu „Auto Motor und Sport“. Výsledky čitateľskej ankety boli jasné: 58,4 percenta čitateľov je presvedčených, že SONAX je najlepšia značka v kategórii „starostlivosti o auto“. To posúva tradičného výrobcu ďaleko pred ostatných výrobcov (vydanie 07/2022). Spoločnosť v Neuburgu je zo získania ocenenia nadšená, nakoľko časopis má 1,64 milióna čitateľov a je jedným z najdôležitejších zdrojov informácií týkajúcich sa správ o testoch a jazdách, nových vozidiel a žurnalistiky pre voľný čas a motoršport. 

Najlepšia značka vo všetkých triedach: Auto Bild

Logo Auto Bild

Rovnako ako v predchádzajúcich rokoch sa špecialista na starostlivosť o autá teší vysokej popularite u čitateľov „Auto Bild“: 59,91 percent hlasovalo za SONAX v roku 2022 – to znamená, že SONAX opäť získal ocenenie „najlepšia značka vo všetkých triedach“ v kategórii Starostlivosť o vozidlo (vydanie 16/2022 ). 

Najlepšia značka 2022 Auto Zeitung

Logo Top Marke Auto Zeitung

Produkty SONAX milujú aj čitatelia AUTO ZEITUNG. Viac ako 14 000 účastníkov vyberalo značky v jedenástich odvetviach, ktorých kvalitu si mimoriadne cenia a dôverujú im. SONAX sa opäť mohol tešiť zo zlatého hodnotenia „Top Brand 2022“ v sektore „výrobkov pre starostlivosť o vozidlá“. Úplné výsledky ocenení čitateľov „Top Brands 2022“ boli zverejnené v čísle 4/2022 časopisu „Auto Zeitung“.

Najlepšia značka 2022 Motor Klassik

Logo Najlepšia značka Motor Klassik

Milovníci a fanúšikovia klasických áut sa tiež spoliehajú na produkty SONAX. Nároční čitatelia klasického automobilového magazínu „Motor Klassik“ od Auto Motor und Sport si vyberali svoje obľúbené značky v 20 kategóriách produktov. Spoločnosť SONAX sa opäť tešila z ocenenia v kategórii „Starostlivosť o farby a chróm“ a získala ocenenie „Best Brand Award“ 2022 (vydanie 07/2022).

Najlepšia značka ETM Award 2022 Werkstatt aktuell

Najlepšia značka ETM Verlag

SONAX sa už po ôsmykrát za sebou umiestňuje na prvom mieste v kategórii "starostlivosť a čistenie" čitateľskej ankety ETM Award - Najlepšia značka 2022 v časopise „Werkstatt aktuell“.

Najlepšia značka 2021 Motor Sport Aktuell

Logo Najlepšia značka Motorsport Aktuell Motorrad

Čitatelia „Motorsport aktuell“ ocenili SONAX v roku 2021 víťazstvom v dvoch kategóriách: 62,3 percenta hlasovalo za SONAX ako najlepšiu značku v kategórii „automobil“ a 50,9 percenta v kategórii „motocykel“. SONAX je v súčasnosti partnerom mnohých špičkových tímov v medzinárodnom motoristickom športe a teší sa najvyššej reputácii.

Ocenenie "Sport Auto" 2021 

Logo Sport Auto

Časopis „Sport Auto“ sa pýtal svojich čitateľov, ktoré značky sú najviac cenené pokiaľ ide o originálnu výbavu a prestavbu športových vozidiel. S veľkým potešením môžeme konštatovať, že voľbou čitateľov pre najlepšiu značku roku 2021 v oblasti produktov starostlivosti bol SONAX.

Najlepšia značka 2021 Auto Straßenverkehr

Logo Najlepšia značka Auto Straßenverkehr

Značka SONAX dodáva tie najlepšie produkty starostlivosti o rodinné auto v roku 2021. Taký bol názor takmer 12 000 čitateľov “Auto Straßenverkehr”. V celkovo 28 kategóriách vyberali tie najobľúbenejšie značky. Sme veľmi radi, že sme získali ocenenie „Najlepšia značka 2021“ v kategórii produktov starostlivosti (vydanie 20/2021). „Auto Straßenverkehr“ je časopis o automobiloch, technológiách a doprave. Hlavná časť jeho dvojtýždňových správ zahŕňa reálne testy, zamerané na pomer cena/kvalita.

Najlepšia značka 2021 PROFI Werkstatt/Automechanika

Logo Najlepšia značka PROFI Werkstatt Automechanika

Dielne a ich specialisti dôverujú značke SONAX. Najmä v oblasti „čistenia a starostlivosti“ naše produkty vyčnievajú z radu. Od roku 2018 je SONAX čitateľmi opakovane oceňovaný ako „najlepšia značka pre PROFI dielne“. Do ankety o ocenenie za rok 2021 sa zapojilo celkovo 7 400 profesionálov zo sektora úžitkových vozidiel, pričom svoje top značky vyberali v 24 kategóriách. Hodnotili imidž, kvalitu a služby značky. Výber čitateľov realizuje časopis PROFI Werkstatt v spolupráci s popredným veľtrhom Automechanika. 

Comments

Log in or register to post comments